Březen 2011

Prosíííííím

27. března 2011 v 13:39 | Couturiere. |  Bin
Někdo z vás asi ví, že pořádám soutěž, se jménem Najdi a vyhraj! jenže se mi nikdo nechce přihlásit, protože nemám možnost tak velkou, udělat, aby mi sem chodilo co nejvíce lidí, takže proto no, odkaz máte tady. Byla bych vám moc vděčná, kdyby se vás přihlásilo co nejvíc, protože je to má první soutěž na tomto blogu. :))) A kdo se teď přihlásí jako první, udělám mu klikačku. :))


S láskou.... Couturiere. ♥

Goodbay my always lovers, Goodbay, my ...

27. března 2011 v 0:20 | Couturiere. |  Bin
Tak už budu asi sleepovat :D Jako spát, dneska jsem se bloguu moc venovat nemohla, protože jsem byla u bábrdle. :D Néé, že by tam byla nuda, to ne, tak ale přeci.. babička. :D Tak jsem ještě zjistila, že si teda bude kupovat notebook, to by ještě nebylo tak hrozné, ale jako, že jí všichni přispějou a mě nikdo nepřispěje, to se mi teda nelíbí, to ne.

EDIT[1]: Samovolně se mi vyplo přihlášení, takže jsem to nemohla dopsat a teď se do toho nějak nemám, takže to bude v koši. :D

Světová hodina tmy - Earthour

26. března 2011 v 19:39 | Couturiere. |  Bin
Tak co, budete dneska držet earthour? já se teda budu snažit, společný akce pro více lidí mám ráda. Dneska jsem byla na youtube a když si pustíte písničku, tak tam máte takový vypínač a obrazovka vám zčerná, to mě dostalo mon. :D
Tak si říkám, jestli jsme vůbec ještě affs s Dilí, vůbec sem nechodí a asi jí smažu, protože mám další 4, mnohem lepší a to mě stačí. (neříkám, že neberu další :D)
Dnes jsem poslala do opravy můj foťák, ale jelikož je to až v praze, tak doufám, že se mi to do té anglie vrátí, to by mě mrzelo, moc, přeci jenom jak dlouhá doba zase uplyne, než se tam podívám, to bude trvat roky a to se tam možná ani to ne, možná tam už nikdy nepudu, protoi chci ulovit to nejlepší, panebože, jediný, na co teď dokážu myslet je ta Anglie a notebook, já vím, jsem s tím otravná, tak ale když už jste na můj blog vlezli, tak máte smůlu. :P :D
Do začátku Earthour zbívá už jenom hoďka, tažkže snad se mi to nějak podaří, budu muset chodit jenom po blogách (blozích nebo blogách?), které mají černé pozadí, což já teda asi nejsem mnooo. :D V červenci si snad stáhnu ten photoshop a budu se na něm učit nejprve něco grafickýho a pak začnu dělat dessy, ono možná bych je měla dělat hned, tak se to naučim. :D Co říkáte?


35 dní, 23 hodin, 20 minut a 1 vteřina

25. března 2011 v 23:39 | Couturiere
Ááách, tak moc se do té Anglie těším, nejspíš doufám v to, že se budu konečně sama sebou, jenže když já bych tam nějaký lidi nechtěla, ale hrozně se těším na ty večery, konečně s přáteli sama bez nepřátel a lidí, kteří mi lezou nanervy. Doufám, že se nepohádáme, moc by mě to mrzelo, tak teď už k plánu.
Takže jedeme 1.5., což je podle mě mooooc moooc daleko, nadpis je vlastně pozastavená časomíra. :D Mno a když přijedeme na místo, tak máme devítihodinovou bezpečnostní pauzu a prý se budeme toulat po Londýně, kdyby jsme mohli alespoň spát v buse, ale ne, my budeme nuceni chodit devět hodin v kuse po Londýně, ještě jak budeme rozlámaní z toho autobusu, tak to bude vážně něco. Dělala jsem atletiku, takže pro mě není problém aby jsem šla 3 hodiny, ale 9 je vážně moc. Vám se nezdá? Ale jo zdá, já to vim. Pak jsem ještě nedočkavá na London Eye, na takovýhle vysoký atrakce mě to vždycky táhlo, teda kromě horský dráhy, tam bych vám nevlezla. :D jak se znám, tak si mojí ''suplující rodinu'' tak zamiluju, že při odjezdu budu brečet, prostě to vím, tak je to vždycky. :'( jsem hrozná, pokaždé brečím, ale pláču proto, že se to už nikdy nebude opakovat, ne proto, že to skončilo.
Už se zase dostávám do období, kdy všeho lituju, o všem přemýšlím a jsem vážná, ubíjí mě to! někdo se něčemu tlemí a já si v duchu říkám, že se musí tlemit mě anebo je někdo smutný a já zase jako, že kvůli mě. Ale tenhle týden jsem pořádně něco podělala. A nebo ne? Mrzí mě, že se nedokážu lidem podívat do očí, když se omlouvám, vážně mě to mrzí, nebo když se ptám, jestli nepotřebuju pomoct, radši se neptám, protože se bojím toho, že se naštve a řekne ne! Nesmím mít strach a být hodná holka, jedině tak neztratím své přátelé!

Anketa: Kolik máte affs?

25. března 2011 v 18:29 | Couturiere. |  Anke-ety
Ano ano, je to tady, paní Couturire. vytvořila rubriku ankety, protože je tady toho prostě málo a když nebudu mít co přidat, tak jednoduše zabrousím sem, kapete to? Ale jooo, kapete. :D, takže první aketa je kolik máte affs nebo jak se tomu zašle říká sb, ty šílenější říkají bobci. :D

Doba trvání: do určitého počtu hlasujících
Stav: HlasujícíWhitney Houston | I wil always love you (with lyrics)

22. března 2011 v 16:00 | Couturiere. |  Hudba

Zazněla v superstar, ale tak pěkná ne? :D

Diplom od Kissy1998

21. března 2011 v 16:00 | Couturiere. |  Diplomy pro mě


Nedokážu žít bez snů

20. března 2011 v 16:08 | Couturiere. |  Moje názory
Prostě to nejde, když o něčem sním a myslím na to každý den, tak se mi to splní alespoň v tom snu, třeba už dlouho sním o té chvíli jak přijdu domu ze školy usednu na gauč a na klíně mi sedí můj notebook, nikoho jiného, jen a jen můj, nikdo mi tam neleze do účtů a nezablokovává ty stránky, které mají v názvu slovo cute a dovolí mi stáhnout si jakýkoli program bez toho, aniž by to musel povolovat správce. A Ejhle, ona se mi včera splnila, najednou jsem se ocitla na mé posteli s noťasem v náruší, byli tu jen dva problémy za prvé to byl sen a za druhé měl ten notebook pouze dotykovou klávesnici, že když jsem se chtěla dostat na fb, tak mi to nikdy nešlo, ale byl můj, jen a jen můj, víte, moje máma se ptá často proč se tak nudim a proč nemám na nic náladu, jenže ona nechápe, že dnešní děti už si nečtou tak často jako oni, když byli mladí. Milionkrát jí můžu vysvětlovat, že jsem na blogu a že píšu 'slohovky', jakože si tak procvičuju češtinu, jako že jo, ale? To také nechápe, máti může na net každýden, jí to problém nedělá, jenže mě ano, potřebujunet do školy a když tam nesmim ať se nediví, že nemám plno projektů a že propadám z fyziky, protože si nemůžu dělat referáty, na to měla myslet dřív když ty našetřený peníze utratila za serepetičky, které už stejně nemáme, mno možná něco málo, promiň mami, ale už mě to vážně štve, alae já už končim, jinak se to tady zvrtne v hodně špatný článek.

Hodnocení od Niki

20. března 2011 v 15:19 | Couturiere. |  Bin
Celkový vzhled:- nelíbí se mi vzhled menu :'/
Design:- to menu :'X
Návštěvnost:- mohla by bejt i lepší,ale je skvělá ^^
Aktivita uživatelky:- škoda,že si tu většinou jen o víkendech.:/
Články:- skvěle píšeš,líbí se mi to ^^..
od:


(dovolila jsem si udělat ti takovou klikačku, můžeš jí klidně používat, snad se nezlobíš. :)))

twitstamp.com