35 dní, 23 hodin, 20 minut a 1 vteřina

25. března 2011 v 23:39 | Couturiere
Ááách, tak moc se do té Anglie těším, nejspíš doufám v to, že se budu konečně sama sebou, jenže když já bych tam nějaký lidi nechtěla, ale hrozně se těším na ty večery, konečně s přáteli sama bez nepřátel a lidí, kteří mi lezou nanervy. Doufám, že se nepohádáme, moc by mě to mrzelo, tak teď už k plánu.
Takže jedeme 1.5., což je podle mě mooooc moooc daleko, nadpis je vlastně pozastavená časomíra. :D Mno a když přijedeme na místo, tak máme devítihodinovou bezpečnostní pauzu a prý se budeme toulat po Londýně, kdyby jsme mohli alespoň spát v buse, ale ne, my budeme nuceni chodit devět hodin v kuse po Londýně, ještě jak budeme rozlámaní z toho autobusu, tak to bude vážně něco. Dělala jsem atletiku, takže pro mě není problém aby jsem šla 3 hodiny, ale 9 je vážně moc. Vám se nezdá? Ale jo zdá, já to vim. Pak jsem ještě nedočkavá na London Eye, na takovýhle vysoký atrakce mě to vždycky táhlo, teda kromě horský dráhy, tam bych vám nevlezla. :D jak se znám, tak si mojí ''suplující rodinu'' tak zamiluju, že při odjezdu budu brečet, prostě to vím, tak je to vždycky. :'( jsem hrozná, pokaždé brečím, ale pláču proto, že se to už nikdy nebude opakovat, ne proto, že to skončilo.
Už se zase dostávám do období, kdy všeho lituju, o všem přemýšlím a jsem vážná, ubíjí mě to! někdo se něčemu tlemí a já si v duchu říkám, že se musí tlemit mě anebo je někdo smutný a já zase jako, že kvůli mě. Ale tenhle týden jsem pořádně něco podělala. A nebo ne? Mrzí mě, že se nedokážu lidem podívat do očí, když se omlouvám, vážně mě to mrzí, nebo když se ptám, jestli nepotřebuju pomoct, radši se neptám, protože se bojím toho, že se naštve a řekne ne! Nesmím mít strach a být hodná holka, jedině tak neztratím své přátelé!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | Web | 26. března 2011 v 12:44 | Reagovat

Ach :(  Envy!!! Hard envy!!! =D
Nóó z toho si nic nedělej, to se stává =) Každej je náladovej :) To k holkám patří =P Každopádně si to tam moc moc užij.. I za mě =P =)
*Juu děkuju, jdu si tě také přidat :) :)

2 Dee Dee | Web | 26. března 2011 v 19:26 | Reagovat

Tak to nevim jestli to vyhraju, v minulém kole to bylo těsný... Snaží se mě neustále dohnat a daří se jí to, protože už mě nebaví psát denně na 100 blogů aby mi zahlasovali, když mi stejně zahlasuje jenom 10 z nich =D A to ještě bude trvat tohle kolo skoro měsíc =/ Vrr =D Ale jinak moc děkuju za hlásek :) :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

twitstamp.com