Září 2011

7.kolo SONCukrovinka

5. září 2011 v 21:30 | Couturiere. |  Soutěže
Dopadlo to takhle:


Nejméně hlasů měla Silwi a její Gumoví medvídci, takže vypadává.
Slíbila jsem diplom, takže tu:

A takhle to vypadá nyní:

PřezdívkaBlogCukrovinka
€&Lhttp://el-z-elowic.blog.cz/Čokoláda
Anetehttp://ladyanete.blog.cz/Skittles
Nikinkahttp://nikiska.blog.cz/Nutella
Amy a Mishelhttp://graphic-bum.blog.cz/Muffin
Nikolll-kahttp://nikolll-ka.blog.cz/Cukrová vata
Vickyhttp://lifeisagift.blog.cz/Ananásová torta (dort)
N a t h a l y ~http://smileynelli.blog.cz/Lentilky
Maidenhttp://girl-in-love.blog.cz/Chupa Chups lízátko
Silwihttp://justhewayouare.blog.cz/Gumové cukríky
*SimiQ*http://happy-cute-dogs.blog.cz/Čokoládová zmrzlina

Tak Tady se už hraje docela o solidní místa. :))

3.místo: Diplom, Reklama na dva týdny
2.místo: Diplom, Reklama na tři týdny + pokud budete chtít - ikonka (pokud jí chtít nebudete, reklama se proslouží o 3 dny)
1.místo: Diplom, Reklama na 4 týdny + ikonka (----------II----------), něco co si řeknete, cokliv, jen se to nesmí týkat mého blogu ostatní podle dohody :))
__________________________________________________

1.místo za to stojí ne? :D

Československo má TALENT!!!! juhááá

5. září 2011 v 6:40 | Couturiere. |  Bin
nadpis? hrabe mi. už zas :P
__________________________________


uáááh♥ Dostává mě ten jeho pohled. :D Je ze skupiny SEGMENT (nebylo by hezčí THE SEGMENT? :D :D), která včera vystupovala v ČeskoSlovensko má TALENT, kde zahráli dokonale. :D Wááá pořád si pouštím ten přímej přenos a pořád si to přetáčim jen abych slyšela ten song. :D

Swedish Idol

2. září 2011 v 16:09 | Couturiere. |  Fun
Prostě z něho nemůžu. :DDDDDDDDDD


Učitelka: Vy jste ták neschopná třída! Třída: ''Výtlem!''

1. září 2011 v 21:59 | Couturiere. |  Diary
Je prvního září a já jsem jako skoro každý děcko (no ehm.... jakože jo..) byla ve škole. A co tam bylo? Všechno při starém! Náhlé povodně nebyli, nejsou a nikdy nebudou... :D Starý koleje.. akorát, že nám třídu místo na žluto nabarvili na bílo. No! Super! Teď bude představa, že sedíte v ústavu, ještě reálnější! No bóže kdo tohle vymyslel....???
Než zazvonilo čekali jsme na tu novou holku. Samozřejmě všichni nenápadně čučeli směr dveře.:D A ona co? Ona Nepřišla! tss. :D Jsme se na ní těšili. :D Třeba přijde zítra. :))) třeba je nemocná. :)) ne, myslim, že nepřijde. :D Ale musí.?!?... :D Kdyť je přihlášená na naší škole.. :D Nemůže být přihlášena na obou ne.?.?. No.??. ne!. :D (abrakadabra.. hrabe mi. :P :D)


Nakonec jsme všichni čekání vzdali a minutu si počkali na zvonění. Kupodivu klidná přestávka. :D Přišla třídní.. něco mlela. V tom ji přerušila ředitelka. Všichni jsme věděli, co řekne. :D ,,Dobrý den... je prvního září a my jsme se tu opět všichni setkali po dvouměsíční pauze. Vítám mezi nás hlavně naše nejmenší - Prvnáčky. Prvňáčci.. vaše tašky a penály září novotou....'' blá blá blá' OMG! neni to tak strašný.. ale to to musí říkat každej rok??? :D No nic. :D Den vlastně probíhal úplně divně. Napřed se nám nic nedařilo. Den na nic. Dostali jsme nové klíčky.. nesnášim svojí novou skřínku! proč? protože je u ní! Mé rivalky (:X) !!! Víte co? už o mě víte, že nedokážu zakončovat články....... takžeeeeeeeeeeeeeeeeeeee: [ děkuju. ;) ]


twitstamp.com