Duben 2012

loupu se! loupu se! proč se loupuuuuuuuuuuuuuuuuu?!

30. dubna 2012 v 12:49 | Couturiere. |  Diary
Víte, když se vám zdá o tom, že Hitler žil, tak je to v pohodě, protože je to pravda. Ale když se vám zdá o tom, že jste ho zabili?


Tak chcete první vysvětlit nadpis anebo podnadpis?
Půjdem popořadě. proč se loupu.. nooo, protože si krejčováá zapomněla namazat ciferník opalovacím krémem. :D VYpadám teď jako kdybych.. mmm.. kdybych měla lupénku na obličeji. To ale nemá být urážka, pouhé přirovnání. ;) :D kdyby si náhodou někdo něco pomyslel. A lupénka navíc není nakažlivá, takže nevidííííííííííííím probléééééééééééééém. Ikdyž lidé s lupénkou by nejspíš dalil i své klíče od domova, aby se toho mohli zbavit.
Do keřů! Opět jsem odběhla od tématu. Jooo, tak to by nebyla Couturiere. že!? :D Ty já se asi přejmenuju na ''krejčováá'' :D Lépe se to skloňuje. A anooo, nemusíte mě upozorňovat na to, že znovu kecám o něčem jiném.
Tak asi by jste chtěli vysvětlení na ten podnadpis. Pokud jste si doposud žádného nevšimli, tak jste buď padlí na oči nebo jste absolutní maniak do LP. Je zajímavé, že vždy, když si zpěváci plácají s publikem, ochranka je drží za prdel! :D
Ale sakra, teď už k tomu Hitlerovi. Te sen vám ani vyprávět nebudu, protože už jen napsat tohle jméno u mě vyvolává pocit nechutnosti. Vezmu to ve zkratce. Válka se šípama - dědeček (btw. dědečka jsem hrála já) - Hitler - nůž - bodnutí - hlava H. - BUDÍČEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEK! Byl to budíček jako prase teda, snad jsem té kamarádce i vděčná. :D Ještě když mi v sms slíbila tik ťaka! :-DDDDDDDD

Dneska jdem s partou ze třídy, který tak nějak začala postupně vznikat během koncertů a konce školního roku a uvolněné nálady, kde pravděpodobně i místo lavice hrálo svou roli, na bowling. A už bych konečně měla udělat něco s tím Photoshopem.!


Papouškování

25. dubna 2012 v 20:49 | Couturiere. |  Fun

Vzhledem k tomu, že video má zatím jen něco mále přes 300 zhédnutí, nepředpokládám, že už jste ho viděli. Ale řeknu vám, že to stojí za to. Pod videem se shromažďují různé typy komentářů, od výtlemů až po konstatování trapnosti. Sama za sebe jsem si tam napsala takový jeden kratší.. em... ..nooo .kratší.. je to ten nejdelší výtlem co tam můžete najít. prostě smekám. S kamarády chodím taky docela čatěji takhle, ale tohle? Tohle bych nedala! Zaprvé bych u toho měla hustodémonskykrutopřísnej záchvat smíchu a zadruhé bych pravděpodobně neřekla nic z toho, co by mi Erik řekl. (nebo alespoň za normálního znuděného stavu)

V jednu chvíli (1:32) paní uvažuje dokonce o masochismu. :DDD

PS: Ty brýle s kamerou by se hodili! :D
Co váš názor?

heja hejaaa ??? to si radši zajdu na HAMLETA!

24. dubna 2012 v 15:59 | Couturiere. |  Diary
Promiň Ivetko, ale už jen udělat písničku s refrénem ,,heja heja''. No.. škyt? Doufám, že se z tohodle období BRZO(!) vyhrabeš! Média už by tě měli nechat.(!) :)
Držim všechny čtyři palce.


Tak, ale pryč od Bartošky. K Couturiere. :DDDDD
Tentokrát nadpis je totálně k ničemu, protože právě ten tolik uznávaý muzikál vyznívá jako troska..
Ale víte co? To je bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.!! :Dd.D:D:D::D
Áno, mám ráda rocké koncerty, kde se vyřádíš a blá blá blá všechny ty (ne)slušný věci okolo. Ale prič si projednou ''nevyhodit z kopejtka'' že? Zas je to něco jiného a jsem opradu hodně ráda, že jsem se zůčastnila.

Jako první jsem uviděla Noida,.. no cooo, stál mi skoro nad hlavou, tak jsem s elekla, jestli na mě něco nepadá. :D Nepadalo. Ty.. já se tý Bučkový nedivím! :D [Ano ženský pochopili (a chápající pánové jistě prominou ;)) ] Dále jsem uviděla kamarádovo bráchu. Uau! kdo mohl vědět, že hraje v muzikálu? :DD okej okej, dobře veděla jsem to. Jenže původně hrát na 97% vůbec neměl. ;) osoba, osoba, Bučková, osoba..., osoba,.... Pošta (ten mimochodem rozesmíval lidi ze všeho nejvíc! :DD, až na Noida, kdy dělal ,,pip píp píp píp bláázen bláááázen'', to byl záchvat smíchu!)... osoba... Martaaaaaaa! Doprčic to její sólo bych brala znovu a znovu a znovu! :D

No doprdele (i's), kde vezmu dalších 600,-?

Poláci uměji levitovat!!!

16. dubna 2012 v 18:09 | Couturiere. |  Diary
To mají všichni slováci takhle skvělý humor...?
Nebo mám jen protě štěstí na lidi? :D

Na ľavo Visla, na pravo Visla, pod námi Visla.


vždy mě napadá TOLIK nadpisů a teď ani jeden. :D:DD:

14. dubna 2012 v 13:59 | Couturiere. |  Diary
Touhle dobou, kdy vy právě sedíte na zadku, či stojíte, ležíte, stojíte na hlavě.. na poloze nezáleží..., já si to mašíruju přímou čarou do Polska. :D (či už v Polsku sem) Okej, okey, zas tak přímě to po silnici nepůjde. ;)


A cože to vlastně dělám v Polsku? Nechte si zdát o tom, že vám to řeknu! :DD: Néé, kecám, just kidding. ;) Jedu se podívat do Krakova a do Osvětimi. dokonce jsme si kvuli tomu i koupila jakousi tašku, mnooo je clekem dost malinká, ale snad tam ty věci na dva dny narvu. Držte mi palce, protože jestli ne, půjdu s máminým batohem, který se barvou >>přibližuje<< ke křiklavě růžové. :D dobře, dobře, tohle jsem si vymyslela. :DDDDDD Čemu dnes věřit že? :D Hlavně v tomto článku. Batoh se nepodobá křiklavě růžové ani zdaleka.. nebo myslíte, že křiklavě oranžová je o něco lepší? :) A není mámi, ale můj. Dostala sjem ho asi tak k desátým narozeninám. Mimochodem to mi připomíná, že zítra má narozeniny Marta. Noo, tak snad ji stihnu popřát alespoň přes fb. ;) Jandová.. kdyby někdo mě neznal. :D ještě pro lepší informaci, v pondělí vystupovala v Hlasu Československa s písní Survivor. Dala to dobře cooooooooooo? :D Až na ten malý přeblebt. :D Ale kdo to nezná, nepozná. Takže spoléhám jen na pár lidí. :DDD Slyšíte? Spolehám na vááááás!! :D
Ale o to přece jde, aspoň bylo poznat, že to není playback. ;)

Ouuuh, koukám, že jsme nějak odběhla od tématu. :DD Noo nevadí, dozvěděli jste se, že jedu pryč, nemám Zloty, jen Eura, tak snad mě nevyhodí! :D A snad tam bude Vechsel-něco-. (směnárna) Slavné osobnosti se dozvěděli, že maji MJ vzkázat popřípadě všechno nejlepší a.. k sakruuuuuuuuuu, zítra má narozky i Bogdaaaaan! :D Doprčic. :D

A Znovu odbočuju od tématu, takže tee heeeeeee.!


P!nk - Dear Mr. President

13. dubna 2012 v 16:19 | Couturiere. |  Hudba
už tu dlouho nebyla hudba že? :)) tentokrát něco z jinýho soudku. :D


tyy jedeeeen mrňaveej robotickeeeej!

12. dubna 2012 v 20:49 | Couturiere. |  Moje názory
CLEVERBOT!
Že nevíte co je to? Je to vlastně program na dopisování s imaginárním přítelem. Na druhé straně ovšem není žádný člověk, ale >speciálně vysvičený< robot, který pracuje ve dne v noci. Pokud se ti podaří spravit tu věc, že Cleverbot nebude odpovídat ... jseš král všech králů!! Tedy popřípadě královna samozřejmě. ;)

Dokáže vás klidně přesvědčit i o tom, že vy jste robot a on člověk, nebo že on jste vy, nebo že vy jste on a ano budu před nebo psát čárku, neboť je to poměr vylučovací. ;) Nechodíte na češtinu?

(A ano, citím se dost trapně, pokud mi někdo z vás řekne, že tomu tak neni! :DD)Škaredá a pokakaná beránkem. Supééér skóre čééééče! :d:D:D:D:D:

9. dubna 2012 v 23:40 | Couturiere. |  Diary
,,Tak to dopadá když máte rodinku ''neúčastnícísežádnýchakcí'' a nedobrovolně musíte přejíždět z města A do města B''


,,Já chci taky stůl?!''
,,Chceš stůl?''
,,mmmmm.''
,,pffrr, ten je náš!''

MR.GS vs. MJ

Čáááááu! Dobrý den. Dobrý večer! Guten Tag! Anebo spíš Guten Abend. Wechsel, Wechsel! (Ano, budu vám to prokládat háškama z GéEsÁčů! :D) možná... ale jenom možná jste zaznamenali, že jsem byla na koncertě kapely Wanastowi Vjecy. uah! no co to bylooooooo? promiňte, ale jediný, co ten koncert oživavalo, bylo stvoření jménem Tomáš Vartecký, kytarista. To co on tam dělal! Pabože, díky za něj! :)
Kapela měla půlhodiny zpoždění, ale za to se na ně nezlobím vůbec, protože to k tomu prostě patří. :) Nejvíc jim vyčítám, že na pódium skočili bez předkapely. Publikum NEbylo naladěné na hudební notu, nebyli nedočkaví, nebyli prostě a jasně rozehřátí!
Když Pan Kodym dorazil na pódium, společně s ostatními členy kapely, publikum aspoň nepatrně zašumělo (okej, dělám si srandu, pár jekotů tam bylo. ::D:D:D:D:D) a během jedné, dvou minut odstartovali show songem Letíme na V(W)enuší. V průběhu koncertu zazněli například dále písně Kulomet, Nahá, Bedna od Whiskey anebo dokonce i Tak mi to teda nandej! Bedna a TMTT nandej mě teprve rozehřáli. Fuu, ale co to? Konec? Cooo? Děláte si srandu?


...a to je jako všechno??...


''Díky, že jste přišli na koncert, že jsme si vás mohli opéct jako buřt živým ohněm (za což, vám děkuji, protože to bylo hodně dobrý!), hodíme vám trsátko, paličky si ovčem necháme, NAZDAR!'' - Tak přesně tahle věta, vlastně souvětí by to vystihovalo! Ádios, dnes končim! Ještě si počkám na kousek zálohování, protože už mi zbývá jen jeden disk a dál mám smůlu. :DD :O :d.d.d. Za celý večer kapele WV samozřejmě děkuji, spíš mě to k vám víc připoutalo, než odpudilo, jak by se z článku mohlo zdát. :) ALE... DH mám stejně radši! :DD Ještě musím Kodymovi pochválit jeho klobouk, Tomášovi celý vzhled a bubeníkovi kalhoty! ;) A zárověň mě omlouvte za to, jestli se toto dostane na veřejnost a přečte si to více lidí než by mělo, ale bude to trapas spíš pro mně. :DD TEDY, milý/á TY, i pro tebe mám jednu omluvu, promiň za pravopisné chyby v tomto článku, které jsi musel/a přetrpět! :) S láskou a s modrýma unavenýma očima Couturiere.! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wanastowky! :))

6. dubna 2012 v 15:50 | Couturiere. |  Diary
Přilítnou broučci s podkovou svítí lucernou, moucha pracky zvedá.


Víte co by mě zajímalo? Jak tenhle text Wanastowi Vjecy vůbec vymysleli. A vůbec, Wanastowi Vjecy vymysle-li nebo vymysle-ly. :D To je spekulativní, co? :D

Nicméně, to, že nevím, jestli vymysleli s měkkym nebo tvrdym nemění nic na tom, že dnes jdu na jejich koncert. Normálně bych nešla, ale když se mi dostaly 3 lístky zdrama? No nebrat to. :DDD
ještě mi vrtá hlavou, proč ej na těch lupenách napsáno HOST, je to i na kontrolním utržku. Pravděpodobně tím mysleli předkapelu. Ikdyž to by tam byla napsaná ne? Anebooooooooooooo, jsme VIPky! :D Že byyyy? :D Dostanem kartičkyyyyyyyyy a půjdem do zákulisíííííííííí, naděláme fotky, pokecáme s Kodymem. :D Dobře, okej, přehánim. :D Nejspíš je to na všech lístcích.
Ale tak koukněte na tu fotku. :DDDD TADY - je to divný..

Mimochodem Cheryl Cole má novou desku? :D Teď jsem totiž zapla fajn rádio...... po x letech...... - né, stále se mi nelíbí tuc tuc muzika, ale alespoň budu v obraze -

Na koncert seeee, těšim. :D Kupodivu, nikdy sjem se na žádný netěšila. Ale cooo, spíš se netěšim ani tak na kapelu, jako na energii během koncertu. :D Noo, ale WV mě určitě nevyčerpají víc jako Die Happy. Určitě nee. :D No doprčic musim s enaučit texty, abych mohla řvát a aspoň dva dny nemluvila. :D To pak rodičům nemusítě nic vysvětlovat. ;)

neeeee muj photoshop neeee. :(

5. dubna 2012 v 14:20 | Couturiere.
Tak dobře, včera mi správce dělal očistu počítače a prevděpodobně mi vymazal nějakou VELMI DŮLEŽITOU část Photoshopu. Ach jo. :( Nejlepší je, že si nemůžu nějak stáhnout jiný, protože původní nejde odinstalovat a dohromady by se to kousalo. Néé vážně, zkoušela jsem už všechny možná způsoby jak se toho zbavit. A niic. Smazat to nemohu, protože i dkybych chtěla, stejně mi tam zůstanou různá data. Ty se jen tak samzat nedají. Start > odinstalovat program > vybrat program > odinstalovat... fájn, jenže kdyby se mi tam ty programy načítali. Z nějakého zvláštního důvodu se mi načítá pouze Google Chrome a antivirák. No co to je tohleeee, to se dělá? :D A jak to ovlivní vás?

1) Tenhle layout tu budete mít ještě velmi dlouho, protože bez PS nejsem schopna žádný vytvořit.
2) V článcích už budou jen obrázky z we♥it.
3) Na deviantartu už se mi nic z grafiky neobjeví.
4) Ruším objednávky PNG srdcí.

twitstamp.com