Srpen 2012

že já si to Frisco nenechala na ráno. d:D:D:

30. srpna 2012 v 22:29 | Couturiere. |  Diary
- měla jsem napsat článek o tom, jak byl bowling příšerný a že mě tam nikdo neměl rád -
- ale to bych lhala -
- doufám -

huawei.! nakonec to není také příšerné. :D vlastně... vůbec nevím co vám mám o tom psát.. mm. :D Zjistila jsem, že mám talent na bowling. :D Hrála jsem to potřetí v životě. ale... zase... jako poprvé... vyhrála jsem. huráááááá. haha. Jen si budu muset nosit kapesníčky na spocený prsty. V dalších hrách mi totiž koule klouzali (?????) a pak to všechno skončilo ve žlábkách. :D Ale právě v těhle ''dalších hrách'' mi /na oplátku/ nadržovala dráha. :D Strojek kuželky zvednul, oddělil, narovnal. Jenže narovnal je nedopatřením dřív, než se mohlo schazovací prkno dostat zpátky na své místo, takže se mi to všechno pak shodilo samo do ''spair''. D::DD: jaká to šikovná dráha. :D anebo si ze mě jen dělali prdel a dávali mezerníky. :D Ano, i takhle se dá podvádět. :DDD Ale což, mně to nevadilo. :D.d: Ikdyž bych mohla házet od rána do večera.

Už za tři dny škola... (TT Jedeme dál by se hodilo) a docela se těšim.. jen musím mamku přemluvit, aby mi den předtím koupila frisco, abych ho mohla ráno vypít na nervozitu. :DDD víte jak já jsem si ráno nadávala? Proč jen jsem si to nenechala na ráno? Ach Bože! Naštěstí, jsem nepotkala žádné -mně-nepadnoucí-osoby-. Takže jsem spokojená. Vypadá to, že tohle bude konečně třída, do kteý s emi oprvadu BUDE chít chodit. Žadné klišé... ;)

welcome to the universe krejčováá! unknow people are still only people

30. srpna 2012 v 12:59 | Couturiere. |  Diary
*-* ...................

fajn, chvíli jsem se zakoukala, jak je krásná a jde dál. :D:D:D
_____________________________________

Noví (teď jestli se tam nepíše í, tak to mě podrž, rozmýšlím tady and tím už pěkně dlouho. :DD mladí, mladý, jarní - doprdeeeeeele proč mi tam jde všechno???) spolužáci čekají!!! A jsou to taky lidi! Né kanibalovéé! Nesežerou tě.. :)
Dobře. :D Zítra jdu se svými novými spolužáky na bowling. Ještěže je to alespoň on. :D To mě naštěstí baví. :D
proč jsem tak vyděšená vůastně říct nedokážu. Možná to bude tím, že opravdu !opravdu! nikoho neznám. :D

↑psáno 29/07/2012↑
↓psáno 30/07/2012↓

proč jsem tak nervozní? Sakra. :D Jsou to tayk jenom lidi. :D Hodilo by se mi hodně štěstí. :D No což. :D Nikdo mi ho nepopřál, tak si ho budu muset popřát sama: ,,Hodně štěstí Domi!'' ,,Jééé, děkujuuu. :) pomáhá to. :)'' Dokola si pouštim Mr.GS, abych aspoň trochu ěmla odreagování. :D Jžš. začíná mi být blbě. A to jsem se učila ovládat enrvozitu. K čemu mi to bylo... :Dd..dd
Vzpomněla jsem si an to, když jsme byli malí, jak nám trenérka ateltiky před závodem kreslila do ruky sluníčko. :) Dost to pomáhalo. Kdepak mám liháč? :) Také usměvavé slunce se tu na mě směje. :D Díky trenérko, cítim se líp. :D Néé, vážně to pomáhá. ;)


Netřiďte skříně! Dojde vám, že nemáte co na sebe!

28. srpna 2012 v 16:19 | Couturiere. |  Moje názory
Možná to dělají jen americké filmy, kde má každá holka oblečení až nad hlavu, ale můžu s ne-hrdostí říct.. nemám co na sebe.!
To mě přivádí k tomu, že věta ,,nevím, co si zítra vezmu na sebe'' má více smyslů než ten, který jsem doposud znala já.

příklad 1) nevím co si zítra vezmu na sebe, protože si nemůžu vybrat
příklad 2) nevím co si vezmu zítra na sebe, protože nic nemám

Tipuju, že příklad dvě je nejpíš velice ojedinělý. Ale můj. Vážně. Řešim to už pěkně dlouho. Nemám absolutně nic normálního na sebe. 7dní - a já si prostě z jistých důvodů na sebe nemůžu vzít rozdílné věci. Haha, to jak jako se mám cítit dobře? hm? lalalááj.
Když jsem si dneska třídila šatník upadla jsem do mdlob. Moje hromádky roztříděné na Ano - Možná - Ne se podobali stupínků vítězů. Když jsem oblečení pak srazila na Ano - Ne převyšovalo už levá hromádka. Tedy alespoň do té doby, dokud jsem moje -ano- neroztřídila na Můžu nosit všude a na Doma. To už se levá hromádka trochu ztrácela. Pomalinku se rozptylovala do ovzduší. :D:D: Zůstalo mi pár slušných věcí. Z toho jedna košila, která je mi krapet větší. Jejda. Měla bych jít nakupovat. Ale když mě to taaaaaaaaaaaaaaaaaak nebaví! :Dd:D:


myspace Hitparáda 1 TOP 10

28. srpna 2012 v 14:59 | Couturiere. |  Myspace hitparáda
dobre, zas jdu hodnotit hitparádu. :D Hodnotím hodnocení. :D Co já nevymyslím. :D:D: přesně za měsíc čekejte další. ;)

1) Lights (single version) - Ellie Goulding (PLAY)
2) Whistle - Flo Rida (PLAY)
3) Some Nights - fun. (PLAY)
4) One More Night - Maroon 5 (PLAY)
5) Titanium (feat.Sia) - David Guetta (PLAY)
6) Wide Awake - Katy Perry (PLAY)
7) As Long As You Love Me (Album Version) - Justin Bieber(PLAY)
8) Good Time - Owl City (PLAY)
9) Call Me Maybe - Carly Rae Jepsen (PLAY)
10) Payphone - Maroon 5 (PLAY)


______________________________________________________

1) Lights (single version) - Ellie Goulding
Podle mého, tato písnička je ejdna z mála, která v Top ten má skutečně co dělat. Jen ta melodie mi nepřijde originální... někde už jsem to slyšela...
2) Whistle - Flo Rida
Dobre, ve 2:15 to vypínám, protože je to pořád o tom samým. Neříkám, že to neni hezký to néé, jen se mi zdá, že autoři to přehnali s délkou. :D:DD: Chtěli navodit pocit radosti, ale nějak.. to nedomysleli. :D3) Some Nights - fun.
Nejvíce mě zaujal refrén s Africkým podáním. Možná kvůli tomu je to na 3.místě. ;)
4) One More Night - Maroon 5
Dobre, od Maroon 5 jsem čekala rockovou hudbu. Tak jsem asi neznalec. :D Hlas toho týpka mi občas připomíná Lila Wayneho. :D:D:D:
5) Titanium (feat.Sia) - David Guetta
Dobre, dávám bod Christině. -_- (její cover)
Promiňte, TO od 1:16 do 1:30 se vazne nedá. -_-

6) Wide Awake - Katy Perry
Proč tyto hvězdy pořád něco produkujou a oblíbené kapely ne? :D.d.d. Zákon schválnosti. ;D Nicméně, je polovina písničky a... refren jem buď nepoznala, nebo prostě... neni?
ááá, že by to od 1:46? :d.d.d. noooo.. noooo
7) As Long As You Love Me (Album Version) - Justin Bieber
Stejně si s tímto nikdy nebudu rozumět... doufejme.

8) Good Time - Owl City
Jo.. tohle ujde. :D Zatím je mi to nejsympatičtější. ;)
9) Call Me Maybe - Carly Rae Jepsen
''Call Me Maybe'' známe každý. NEvyhneme se tomu. :D
Nenapadá mě, co tomu vytknout. ;) Jen snad umístění na hitparádě. :D:D:
Jestli je toto horší jak ''Titanium'', tak já letim!
10) Payphone - Maroon 5
Hele další Wayne. :D Aha, to jsou zase oni. ::D:D
Tak těmhle se ta dobrá nálada povedla.


_________________________________________________________
série myspace hitparád:
xXx
_________________________________________________________

fuuuuuuuuuu, bolí mě z toho hlava. Jdu si pustit Theory of A Deadman! :D Tě pic! ;)

EDIT [15:01] -dobre, článek se mi naprosto zpřeházel, takže to čtěte napřeskáčku .d:d.d.-
EDIT [15:04] -článek se umoudřil, čtěte znova normálně. :d.d.-

Smysl života, podle Jesse S. Somer

26. srpna 2012 v 21:29 | Couturiere. |  OSTATNÍ
A lot of people in our world tell stories. Stories can add insight into the meanings of our lives as well as being mediums for the transferal of wisdom and knowledge. A story that interests me is the story of us: the children of a star, a star we call the Sun. Oh sure there are many texts out there that explain who and what we are. Some are religious, others deemed to be scientific. I have always found most of these stories to be a little too complex when explaining the reality of our existence here in the Universe. What if the answers are actually too simple, shining right above us, and yet that is ironically the reason that we are blind to them? They are simply too obvious!
Let's start at the logical beginning: Big Bang, God's creations...call it as you see it my friends. I see a giant fireball burning in the darkness of space. Obviously the 'darkness' is where it came from. How it came to be, I don't really know, but I can say that it's really cool that it is there: Really cool. It's also pretty awesome to be forms of life energy that have come to be because of that fireball's radiant energy. We are literally made up of the essence of the 'Sun': children of a star. I don't see too many people today worshiping the Sun like the 'ancient' Aztecs, but why not? It makes our world come to life; it makes the skies of blue.
Like all living things, the end of the story is the same. We call the process: death. One day the Sun too will die, incredible to think, and it probably won't happen for another 5 billion years, but just the same it means our little Earth story will come to an end. I doubt very much that the story of the Universe will ever end, its infinite space and time power is a bit over my head, or is it? It could be really simple: a story that never ends, an energy that never is truly born or dies because it has simply always been.
There may be some strange form of consciousness out there that will remember us after we are gone, it is a great possibility, but nonetheless we will disappear, and with our departure our story will be complete. So in the meantime, let's discuss the middle of this Earth tale for a story has no substance without the journey in between the beginning and end. What is our story thus far? Where will our tale turn to next? What are we meant to do while we are here? What is the purpose of this journey? These are questions you've probably asked and heard spoken by others a multitude of times since you came to be.
The answers to these questions could be so simple that if put into words they would not be understood, and so I shall not attempt to articulate my opinion here. We have to experience the story for our selves. We have to simply be, and be aware of being. You the reader are the writer, editor and publisher of the most important story of all: the story of a child of the stars. We were given a huge gift in being here...could it be time to finally give back in reciprocation? The true pages of the story are the days of our lives. Have you been reading the words carefully, speed-reading, or skimming the text? Be careful, this isn't the type of book you can read twice!

Jesse S. Somer

Čtení /helpforenglish/ po večerech, aneb nezbláznila já jsem se? :Dd:

25. srpna 2012 v 0:18 | Couturiere. |  Diary
Maj gát! To byl zase den. Je to vlastně poprvé, co mám během jednoho týdne sraz s někým každý den. (Ano, až tak jsem neznámá!: :Dd.) Řeknu vám... absolutely amazing feeling! Pocit neodstrčenosti si rychle zamilujete. ;) Poznala jsem kluky, kteří nejsou na holky hnusný a naprosto normálně se baví. DOPRDELE SAKRA TO TAKY EXISTUJE? A na naší škole to být prostě NEMOHLO? Ach, WHAT A PITY! fuuuuuuuu.

Nic. Dál.
Znáte ten pocit, když znáte naprosto všechny okolnosti, ale stejně! Stejně je chcete vědět od toho, který vám je zapřel? Ah, Tak přesně takhle se cítim.. Vím proč je zapírá, ale její výmluvy už jsou vážně trapný a mne to přestává bavit. Boleli tě nohy ženská? Děláš si ze mě prdel??? /další výstřel do neznáma/

Omlouvám se, už 2x jsem v tomto článku použila slovo prdel. /3x/

Viděli jste nejnovější video Christiny Grimmie? ne? že ne! Tak mazejte sem: http://1url.cz/41WL. --- To bylo co? Tykokos! Jak to ta ženská sakra dělá? Veď aj uši mi upadnou. Roztříští se mi na milion malých kousíčků. :D:D:D Je úžasná. Naprosto. Její originální tvorbu ale ani moc nemusim. jen... na těch coverech ujíždim. D:D:D: Poprvé jsem vám o ní psala zde: http://couturiere.blog.cz/1102/zeldaxlove64 je to i s pravopisnou chybou. prsím (????) prosím omluvte. :)

To už jsem vám říkala, že jsem ejdnou do pravopisnýho svičení, místo zkřehlými prsty napsala zkřehlými prsy? Neříkala? tak to slyšíte. :D:DD: nejhorší an tom je, že jsem si toho nevšimla a do opravy opravila -ými. :DDDDDDDDDDDDDDDDDD


o deset cenťáků kratší vlasy D:D:D:

23. srpna 2012 v 12:29 | Couturiere. |  Grafika
Využila jsem téhle příležitosti k procvičení grafických schopností. :D Takže čučte a nesmějte se mi :D Zepředu to mám na ramena. -_-
neanášim svý vlasy. :D:D:D:


soutěž: poznáš Couturiere.? :D.d:D

21. srpna 2012 v 18:10 | Couturiere. |  Soutěže
Tááááááááááákže, tak příšerný antitalent na módu jako jsem já, Svět ještě nikdy neviděl. A co tenhle idiot udělal? Přihlásil se do módní soutěže!! Jžš mě fakt muselo jebat neeeeeeee? No dopr. To sjem si zas zavařila. :d.d:d:d::DD:

Ale, k soutěži. :D Soutěž není soutěž. :D Ikdyž vlastně jo, hraje se o pochválení. :DDDDDD Či jestli chcete o hodnocení blogu. :D::D: Vyberte si. :D.. takže tedy: poznáš můj komentář mezi ostatníma? Beru JENOM prvního správného! :D:d:d:


Western layout | další nepovedená fotošopická eufórie. :D:D:D

21. srpna 2012 v 11:39 | Couturiere. |  Grafika
Tě péééééro! Tuto ho máte. Vidíte sami. zas příšerný .ddd:D: Talent prostě nejsem a nebudu. :D No nic.
Netuším jak dlouho jsem ho dělala. Při samé eufórii jsem nesledovala ani minutku času. Ale odhaduju to tak na 45 minut, protože kolik já jsem tam toho mazala! :D příšerný! :D půlka mého nápadu na začátku je v čudu. Ale aspoň, že z toho něco.. vziklo. :D


Cyberbully (2011), USA

20. srpna 2012 v 19:20 | Couturiere. |  filmy


Popis: Hlavní roli hraje Emily Osment jako Taylor Hillridge. Její trápení vlastně začně úplně nevinně, urazí totiž jednu ze svých nejlepších kamarádek Sammanthu, která následně vytvoří falešný profil neznámého Jamese P. Z něho pak šíří o Taylor různé pomluvy a ''miss universe'' Lindsey se ráda připojí. Lindsey dokonce i natočí video, ve ketrém ztělesňuje těhotnou Taylor a nazývá jí mrchou. Po shlédnutí videa se hlavní hrdinka psychicky zhroutí a chce spáchat sebevraždu a to by se jí i bývalo povedlo, kdyby Sammantha rychle nepřispěchala na pomoc.
_____________________________________________

Netuším, jestli tento film existuje i v češtině, ale po mém dvouminutovém hledání se spíše přikláním na stranu 'NE'. ;) :Dd Je to docela škoda. Tuším, že v Americe měl docela úspěch, protože prý se objevil i ve hlavních správách CNN, či co to tam mají. :) Viděla jsem ho už podruhé a ráda se na něj kouknu i potřetí. Je sice v angličtině, ale to, čemu nerozumím, se dá lehce domyslet. Je to, alespoň pro mě, v celku emotivní film. Herci jsou báječní. Do emocí se vžili na 99% a psychické zhroucení hlavní hrdinky ji lehce uvěříte.
Pravda, že na první zhlédnutí je film daleko zajímavější a napínavjší než na podruhé, či potřetí. protože už dopředu víte, kdo co všechno udělal a zdají se vám některé scény až příliš prodloužené. Ale to je u většiny filmů.

Words can hurt. - To je pravda. Hlavní myšlenka filmu.twitstamp.com