Červen 2013

nová fotogalerie

29. června 2013 v 14:49 | Couturiere. |  Fotím..

Tak dámy a pánové, jelikož jsem dostala Edu, konečně jsemsi troufla založit účet na fotogalerie.cz :D finally. btw. zlepšuju se? :D Myslím, že ten pes je vážně cool. :D No dobrá dobrá, za pár týdnů mi to bude (možná) připadat jako zcela obyčejná fotka. :D Ten člověk úplně vpravo nahoře jsem já mimochodem. :D Ano, to s tou špulící hubou.
Eda má fakt cool kvalitu. Ale málo vydrží. :/ U všech fotek je tam napsaný, že focené na AUTO. Prdlajs auto!. Možná tak trochu :D Jen režim scény. :D Ale pes rozhodně nebyl focený na SCN a stejně je to tam napsaný. Nasrat! :D
Jo a viděli jste co pan Faltejsek dokáže i s fotkami z iPhone? fucking awesome!


want you to see. :)

25. června 2013 v 23:29 | Couturiere. |  Diary

Co říct. :) Další přemýšlecí období? No jo, jsem prostě taková. Nebo to tak mají všichni? Chybí vám staří přátelé, připadáte si, jako kdyby jste už nikam nepatřili. Přátelé si našli nové přátelé.

My unknow bestfriend sister, come to me! please. as fast as you can.

Dnešní BÍDNÍCI? :D Nuže.. Chvilkama jsem si vážně říkala: ,,Šmarjá, můžete alespoň na chvíli přestat zpívat??"
Některé písničky byly vážně pěkné, třeba ta pochodová a revoluční nebo I dreamed a dream. Anne Hathaway jí tam vystřihla vážně skvěle! :) Věděli jste, že se kvůli té roli opravdu nechala ostříhat? Páni! Láska, obdiv nebo peníze? :D

Zítra mě čeká exkurze na věž a radnici. Opravdu nevím, jak to výjdu s tou mou bolavou patou.. :( To dám k sakru! :D Vlastně mám ještě bolavý kotník. :D No a budu prostě krásně kulhat. Nebudu kvůli tomu ani zítra závodit. -_- :( Alespoň pomáhat. :D I sledovačka je občas užitečná. :) Takže držte mi palce, ať to zítra vydržím a vám přeji dobrou noc. :)

volno volno volníčko, - poslední týden bažantem

24. června 2013 v 22:54 | Couturiere. |  Diary
Lidi! To je také krásné! Také krásné když nemusím psát žádný STUPIDNÍ ZAV, nemusím se učit na žádný POJE*ANÝ test! Nic! ach. <3 That feeling.


V neděli jsem zase vyzkoušela Edu (foťák. :D). Vážně miluju Edu. :D Jeho ostření. :D Dokonce to dělá i také fotky, které jsem si představovala. A víte co? Dokonce i tatínek si všiml, že je to jiná kvalita než na mobilu. :D:DD prý ,,joo, tak už to vidím, ten rozdíl mezi mobilem a tímhle" :D Já jen: ,,Aha.?" :D Good, joke.

Zítra jdeme na jakousi.. né, to až ve středu. Ve středu jdeme na jakousi exkurzi. :D Mého města btw.. :D Jako kdybych na naší věžičce a radnici nikdy nebyla. -_- :D achjo. A ještě kvůli tomu nestihnu atletiku. :(
ZÍTRA - skutečně zítra- jdeme do kina. Na Bídníky. Teta s maminou na tom byly v podobě muzikálu. Jedné se to líbilo druhé ne, tak nevím, co mám od filmu čekat. :O Ale docela se an to těším. :D Vlastně bych si měla vzít Edu, protože si na něj jdu vybírat brašničku, ale bojím se o něj. O nynana. :( :) Mám, nemám? :D Štve mě ale, že musím vstávat už o hodinu a půl dříve. A víte proč i přes to, že bydlím 200 m od kina? :D Jelikož mám "zahraniční" kámošku, (Je z nějaké vesničky pobliž jiného města.) tak pro ni musím dojet autobusem, popovídáme v DK a frndíme zpátky ke mě domů. :D Vlastně do kina. :D Ale to je skoro to samé. (tedy až na to, že u nás neplatíte vstupné a nekoupíte popcorn)
Ve čtvrtek už je jenom TRH = třídnická hodina a pátek vysvědčení. :) ve ČT se hodlám jít podívat na letošní šerpování deváťáků mé základky. :)

Tak teď vás tu nechám a jdu spát. :D Za 7 hodin a 19 minut vstávám. :D ČÁGO! ;)

Hurá!

21. června 2013 v 17:29 | Couturiere. |  Diary


hurá, známky skoro uzvařené a učeníčko žádné. Konečně! :D Co mi vychází? 4 trojky. :( nebo tři? Jo tři! :D a 4 dvojky a zybtek za 1! :D No, sice jsem se zhoršila, ale prolezla jsem. :D Což je fájn. :D
Konečně vám můžu napat nějaký normální článek. :D Dobře, u mě nejsou žádné normální. :D

Dnes jsem místo školy byla na promoci máminýho přítele. Docela mě to bavilo, jelikož už jsem měla ten nový foťák. :D (OLYMPUS SZ 31 MR). Tak jsem alespoň měla co dělat. :D Ke konci už se mi ale foťák vybil a tak jsem se začala nudit. :D Nevadí, alespoň něco mám. :D Troufám si říct, že některé fotky sem i celkem povedly. :)

To jsou ale vedra co? Skoro celý týden nás ze školy pouštěli dřív, v 11:35, kvůli vysokým teplotám. Málem jsme tam všichni umřeli. :D A to před 14 dni náš pustili naopak kvůli nízkým teplotám. :DD To jsme měli 15°C. Tento týden 30°C. Celkem rozdíl. :D Rozvodněná řeka z předminulého týdne je dnes skoro vyschlá..

Až nedavno mi došlo, že se už vlastně vůbec nebudeme učit a budou prázdniny. :DD

Kate Middleton | She's so.. beautiful!

19. června 2013 v 22:09 | Couturiere. |  OSTATNÍ

Nemám teĎ zrovna moc času na přidávání článků o mém životě :(, tak tu máte alespoň jednu paní, všichni dobře znáte a je prostě krásná! Taková inspirace pro vás dámy. :D Pro pány taky? :D

news in clothes!

13. června 2013 v 22:29 | Couturiere. |  Diary

Bohužel vám neukážu, jak to vypadá na mě, jelikož jsem nefotogenická a ani na to nemám foťák.. :D Barvy jsem celkem trefila při úpravě. ;D To první prosimvás není bodýčko.. bodýčka jsem ještě nepochopila.. Ty cucky dole se zavážou na uzlík a vypadá to jako mašlička. :)
Copak jsem nějaký módní blog? prdlajs. :DD To byla jen táká vsuvka. :D

Před chvílí jsem dokoukala film Love and Other Drugs. Samostatný článek asi dělat nebudu, protože mě film zas až tak neoslovil. ;) Maximálně konečná písnička. :D Ale ten hlavní týpek je fakt sexouš. :D Teď se chystám na Líbáš jako ďábel. :DD Mám nějakou filmovou mánii. :D
Dokonce jsem už i shlídla nultý i první díl Pretty Little Liars! Ach! V prvním díle je zase něco pěkně pomochaný (pomíchaný + pomotaný). :D Nejvíc (hrozné slovo) mě vystrašilo, jak šel Ezra do vězení. :o uuuuuuuuuuuuu

Jo a co známky? :) A to je vedro co?
Je hrozný vedro (né, že bych chtěla aby odešlo), známky fájn. :) Ale z fyziky mi unikla o 7 setin dvojka. :( :D nasraaaaaat! :DD

Půlmaraton ČB, 08/06/2013

9. června 2013 v 15:19 | Couturiere. |  Diary
Takže, předem se omlouvám za případné -divněadětinsky- znějící věty, poslední dobou mám nějakou rozplývající se náladu. Možná to bude souviset s tiky v ruce, kterých se nemůžu od včerejšího rána zbavit. -_- :D


Tákže, všechno proběhlo nádherně. Dnes už na náměstí, kromě sem tam zapomenutého odpadu, není vůbec nic. Nepoznali by jste, že se tu včera konala jedna z nejlepších akcí tohoto města. 1/2Maraton.

Vstávala jsem něco kolem 10h. Chvíli jsem brouzdala na internetu, stihla se podívat na film a pak mi poprvé došlo, že jsem ráda, že jsem trenérovi kývla na hlídání protipovodňových zábran od 13:30h. Nekonečně jsem se totiž nudila a dokonce jsem vyšla i o 20 minut dřív, jelikož už jsem doma vážně, vážně a vážně neměla co dělat. :D Když jsem dorazila na místo, zjistila jsem, že jsem v tomhle ohledu nebyla sama.. :D highfive guys! Hlídali jsme cca 2 hodiny a pak jsme se přesunuli na náměstí, najít trenéra (vedoucího). Vtipné bylo, že když jsme ho konečně s kamarádem našli, on si nás vůbec nevšiml, tak jsme za nim letěli přes půlku náměstí a pak konečně: ,,Ee, Ahoj, počkejte tady.'' fájn. :DD Dostali jsme dobrovolnická trička, já /UŽ/ třetí pití (! - ta tíha!!!), letáčky, kartičku se zaměřením dobrovolníka, jídlo a batůžek. Od té doby (16:00) až do půlnoci jsme si ani jeden z naší skupiny nesedli. Nešlo to. Pořád něco, medaile, páska, živá páska.. ach, u toho bych se na chvíli zastavila. Živá páska. Jeden z nejlepších momentů. Jde tu o to, že mezi nejlepší běžce a opravdovou elitu dali pásku, která pak byla (měla být) slavnostně přestřihnuta utrhnuta. A místo ní jsme se postavili my, aby se elita a skupina A nepomíchali. Joo, to bylo celkem hustý. odpočítávání a ta hudba k tomu... jak tomu říkaj na Slovensku? Zimomriavky? Či něco takého. :DD pardon.


Za hodinu přiběhl první běžec. To už jsme naklusali (doslova) rozdávat termodeky. Prvních 10 běžců si nás ani nevšimlo. haha. Byli jsme celkem zklamaní. To jsme ale netušili, že tak v 1:30 - 1:45 přijde ten největší nával a opravu jsme nestíhali balit lidi. Běžci se nám dostávali i tam, kam neměli (nezní to zvláštně?). Ale jelikož my jsme prostě ty nejlepší dobrovolníci v úseku start/finish od pana B. (trochu narcismu ne?), nebyl pro nás žádný problém to ustát. příště více lidí dobře? :D

Největší průser ale byl, tedy nejspíš teprve bude, s medailema, o tom zatím většina lidí neví, někdo nám totiž vrazil špatnou krabici a s medailemi pro ČB jsme rozdali i medaile pro Olomouc (22/06/2013). Ajajaj. Někde se stala chyba. A někdo tu bude opravdu moc a moc naštvaný. Snad si toho dobrovolníci z Olomouce nevšimnou a závodníci si nebudou stěžovat..

A.. na co se mám těšit teď?

Zima, zima, povodně, zima, zima, ... zima

4. června 2013 v 22:32 | Couturiere. |  Diary

Ta dámy a pánové, toto je naše řeka Vltava. ještě v pondělí ta voda byla až u značky píchnuté na svahu vlevo. Slušné či? Tam, kde je troch skrz vodu vidět tráva, to je náplavka, tam obyčejně lidé venčí psiska. V zimě se tam bobuje. Jo a taky je tam parkoviště. Když je hobby, parkujou tady autobusy. A taky jsem zapomněla na autoškolu. Učí se zde zatáčet, někde dole jsou namalované pruhy. :DDD Je to krásné, zajímavé, přitahující - ale zároveň strašné, smutné a nebezpečné.

V pondělí nás ze školy pustili už v 11:45. V naší škole bylo totiž 15°C (venku 13°C) a to už je ze zákona dané, že se v tom nesmí (nebo není doporučováno?) učit. Zima byla jak v ****** (vy víte v čem). Seděli jsme v bundách, šátcích a kapucách a místo výuky jsme se zahřívali vybíháním schodů. Taká radost, že už můžu jít z té podělané zimy domů!

"Ten pocit, když stojíte s kamarádkou na zastávce, vedle váš oblíbený učitel a ona se chová jak sprostá idiotka!. - Kill her someone. Nope. Kill me. I am ashamed. Because of her of course. :/"

PLL animations

4. června 2013 v 19:49 | Couturiere. |  Kusowky
Do téhle rubriky už jsem nepřispěla snad sto let, a už ani nedodržuju původní téma, ale tohle by se sem zařadit dalo né? :D Dámy? už se nám blíží další série. *-* :)))

PS: Pouze pro ty z vás, kteří nemají ultrapomalý internet. ;)


kupa oznámení + DL

1. června 2013 v 19:49 | Couturiere. |  Diary
Tak! Asi jste si všimli, co se mi objevilo v menu že. :D :D Mám to sice s menším zpozděním, ale mám. :D Bohužel jsem žádnou část neviděla, jelikož jsem si nikdy jaksi.. nenašla čas? No vidíte to. Už takhle nestíhám atletiku kombinovat se školou. A to si mám ještě najít brigádu. hah :D To zvládnu. Jedno budu muset, jak by to řekl můj táta, ojebat.

Jáj, měla bych spát ZAV. Zase. No jo, jenže to by milí rodiče museli nejdřív odejít z místnosti. -_- Abych měla klid. Že si můžu dát sluchátka? Nemůžu, jelikož se soustředím na hudbu. Jo a ne, špunty do uší nemáme. -_- Také musím vykoumat jak ve wordu dát záhlaví na všechny stránky, kromě té první. Na to jsem 20 minut ve škole nemohla přijít. :D A to mi tyhle věci jdou. :D

Zítra jedu opět na závody. Třebíč. Promiň babí a dědo, tak přespříští týden. jelikož příští týden je půlmaratón. Tedy pokud přežiji zítřejší vstávání v 6h a 6 minut v kraťáskách a tričku na dráze. Už se mi po nich stejská. -_- a kvůli blbejm závodům, kde stejně nedám družstvu žádný bod, je opět dalších 14 dnů k těm třem týdnům neuvidím. Prosím, ať nejsem nemocná, potřebuji na půlmaratón.

Ještě jednu věc vám musím říct. Strejda minule to, že mi dá Tomíka odřekl. Jenže tento týden si to znova rozmyslel. Tak nevím. :D Tak a teď jsem to určitě zase zakřikla.. Stále si nechci připustit těšící se náladu. Minule jsem to udělala a rázem bylo po těšení. -_- Dobře, těším se. :D

Jo a checkujte Instagram :D je tam pár nových fotek :D Až někde najdu wifi, tak přibudou další. ;) Doufám, že zítra v Třebíči na něco takového nerazíme. Třeba na nějaké benzině.
Pa a mějte se dnes narniově.

twitstamp.com