Srpen 2013

Video: Bulharsko 2013

31. srpna 2013 v 12:59 | Couturiere. |  Video

Tadá, hurá! Mého povídání si užijete dost, takže žádný kecání! :)

prachy, prachy, prachy jsou pryč!

30. srpna 2013 v 13:59 | Couturiere. |  Diary
Dnes ráno jsem dostala takový, jak se ukázalo, zvrhlý nápad. Spočítat celkovou cenu mého šatníku. Po dlooooouhém a opětovném počítání, jelikož jsem to jednou omylem smazala, jsem došla k cene cca 17 000,- Kč. Fuha? Není to.. celkem dost, když jsem nepočítala pyžama, spodní prádlo ani boty? A ani zimní věci? Tipuju, že kdybych do těch 17 000 měla započítat i tohle, dostala bych se tak na 30 000. Dobrá, to možná přeháním. 27 000,- Kč. :D A ještě, když si vezmu, že já tolik oblečení zase nemám a nějaké ostatní holky mají například dvojnásob toho, co já.. Tak to by se mi teprve protočily panenky! Jestli se z toho poučím? Ne! ;D

Musím se přiznat, že včera jsem neodolala a udělala si ombre nehty. Není to vůbec těžké, jen k tomu prostě nemám prostředky. Proto jsem popužila houbičku na nádobí. :D Nevypadá to nějak strašně, dokonce se mi to i líbí a sem nan ě pyšná. :D Tu máte obrázek, omlouvám se za kvalitu, zaostřilo to úplně něco jiného a pak se mi vybil foťák. :D To už se mi nechtělo to dělat znova. :D


nestihám, nestačím

28. srpna 2013 v 1:00 | Couturiere. |  Diary

Musím se vám taky ozvat, když na blog myslím celý týden. Jenež co s tím, když přijdu domu vyfluslá, unavená a usportovaná. To se pak jdu jen umýt, domluvím si potřebné věci, kouknu na zprávy, kouknu na nová videa a jdu spát. Tak tedy.. buď mám opravdu tak málo času - nebo moc videí. :D Každopádne včera jsem si díky Marušce vzpomněla, že vám už hodně dlouho (měsíc to bude) slibuji video z naší dovolené v Bulharsku! :O A tak jsem se do něj dala. Problém je v tom, že nemám hudbu, co by k němu seděla. A sakra. Jjak to vyřeším? Možná dám jednoduchý hudební podkres a do toho mluvení a kecání o tom, co a kde jaké bylo. Co si myslíte o tomhle nápadu? :)

Poslední dobou přemýšlím o tom, co si potřebuji koupit a co bych si chtěla koupit. Došla jsem k názoru, že to, co bych si chtěla koupit, asi nikdy mít nebudu. :D Stále něco potřebuji. :D Nové tretry, běžecké boty, běžeckou bundu, běžecké triko, kabelku, podzimní boty, podzimní bundu, sešity do školy... No, dál už to rozebírat nebudu, už teď jsem na pár tisících korun. :D ach. Máte to taky tak - anebo je to mnou?

Když vezmu foťák do ruky.. :D b&w me

22. srpna 2013 v 18:59 | Couturiere. |  Já na fotkách

..Dopadne to takhle. :D Nejenom, že se na té fotce tvářím jak idiotka, ale ještě jsem zapomněla zastrčit kozy.! Neslýchané! Ach, ach. Jelikož je to ale jediná fotka s narovnanými vlasy, na které vypadám jakš-takš k světu, nechám jí tu. .D Kéž bych to uměla udělat tak jako kadeřnice. :D Firmu přípravků jsem si sice zapamatovala, ale co přesně používala to vážně nevím. A že toho bylo tolik! Mě poser! To nikdy nedám. Hlavně to asi ani nikdy nezaplatím. :D Profesionální přípravky nejsou zrovna levné. :D To ne. Každopádně něco zkusím. :) Takže se couturiere kochej těmito vlasy, než si je dnes večer umeješ. (:() :D Kéž bych to měla takhle pořád!.. :D

Tak dámy a pánové, tohle jé mé dočasné já. :D :( Co říkáte ná účes? :D

Bez stresu je přece lépe! :)

21. srpna 2013 v 23:39 | Couturiere. |  Moje názory
(http://weheartit.com/entry/73421851/search?page=2&query=no+stress)

Tak jsem si říkala, že bych mohla napsat článek na téma týdne. Jenže téma "život" mě celkem odradilo. I přes to, že bych mohla něco napsat, myslím, že bych se zrovna tomuhle tématu měla vyhnout. Je mi v uvozovkách "pouze" 17 a zas tolik zkušeností nemám.
Měla bych sice napsat můj vlastní názor bez ohledu na to, kolik mi je nebo co jsem zažila, ale.. nemyslím si, že jsem ta, která by zrovna o tomhle měla mluvit. Neříkám, že jenom během psaní tohohle mě nic nenapadlo, to neříkám. :D Mám nápadů ažaž. :D

Co vám řeknu. Dnes jsem byla u kadeřnice a dala mi jednu velice dobrou radu, kterou jsem si dokonce dala za jednu z mých cílů. Mám jí ráda, má výborné názory na život. To je ta, která by měla tenhle článek psát. :) Né, já. Řekla mi totiž, že se na střední škole dokázala zbavit stresu, že nemá cenu se stresovat a že se tím nic nevyřeší. Že život bez stresu je mnohem lepší. Má dobrý motivační hlas, takže to od ní znělo lépe, než z mého článku. Né, že bych už tohle všechno nevěděla, ale spíš jsem na to nějak nemyslela a neřešila. Nesnažila jsem se cíleně zbavovat stresu, řekněme třeba před nějakou důležitou událostí.. nebo před zubařem. Ona mi nasadila, jak se říká, brouka do hlavy a řekněme, že na zítřejším zubaři to otestuju! :) :D Každopádně ji děkuji. ;)

zpátky z ráje.!

20. srpna 2013 v 10:39 | Couturiere. |  Diary
Ahoj! Dobře, trochu kecám. Zas takový ráj to nebyl. Na moře to nemělo. :D Ikdyž pro kolaře sportovce by to možná ten ráj byl, jelikož jsou tam v lese asfaltové cesty a opravdu hodně véééééééélkých kopců. ;) Jojo. U babičky je to sice fájn, krásný vzduch, žádná auta, žádní otravní lidé (tedy občas moje babička. -_-) a /bohužel/ žádný internet. Nevím, jestli to mám brát jako pozitivum nebo negativum. Je dobré se od toho chvíli odtrhnout, ale třeba zase ztratíš tok rozepsané důležité koverzace na chatu nebo úplně ztratíš přehled o novinkách u oblíbených blogerů a letsplayerů.

No co. :D Bylo krásně. Na kolech jsme jezdili každý den, akorát se nedostalo na to běhání, jak jsem psala v minulém článku. :/ :D Pár kopců jsem opravdu šla na doraz. Tak 3. :D Z toho 2x1 + 1. Teta samozřejmě slezla a když jsem jí řekla, že to dokáže, ať nasedne, odpověděla mi: ,,já nevim, tak já se budu snažit." Ach bože. :D Kdybych tohle řekla trenérovi, zabil by mě. :D nevadí, asi neumím motivovat. :DTaky jsem se přihlásila na Android Roadshow! :) Byla jsem tam už minulý rok, tak aspoň vím, co očekávat.! :)

Tak na týden zas pá! :D

11. srpna 2013 v 11:19 | Couturiere.
Opravdu mě štve, že další týden tenhle blog budem bez adminky, ale nic se s tím dělat nedá. .D Možná ještě stihnu přednastavit pár článků. :D Možná taky ne. Což to bude pro vás překvapení. :D (nebo taky ne)
Jedu totiž na týden "na kola" k babičce. Je tam hodně kopců a potřebuji si zlepšít fyzičku. Do toho bych chtěla i běhat.! :) Snad to půjde v pořádku a nezničím si tělo. :D Prostě.. you can do it girl!
Teď bych měla vlastně hledat nabíječku na mobil, pro kterou jsem se ještě speciálně vracela domů z mého přechodného bydliště.. ale nemůžu vás přece nechat bez informací! :D Vidíte jak jsem hodná? Vidíte to? :D

Sbohem! :( :D Zas za týden :)

Téma přímo pro mě! Zážitky z MHD

9. srpna 2013 v 16:59 | Couturiere. |  OSTATNÍ

/ Děláte si srandu?? Pro tohle téma jsem snad byla inspirací já! :D Na svém blogu mám mnoho a mnoho článků o mých zážitcích z městské hromadné dopravy. Dokonce jsem už uvažovala i o speciální rubrice! :D / Tady je malý výčet toho nejlepšího:

Za můj nejlepší článek na toto téma považuji "dobrodrůžo s vožralou". Je to totiž můj dosud nejvtipnější zážitek z trolejbusů a autobusů. Ten článek stojí za přečtení. Přiznám se, že ikdyž jsem ho napsala já sama, občas si ho pročítám. :D
Psala jsem i o tom, jak mě vyfackovala větev kvůli otevřenému okýnku. (ČLÁNEK) Žádné trvalé jizvy naštěstí nemám. ;D
Jako u všech, i u mě funguje zákon schválnosti. Zde jsem popsala, jak jsem spěchala na trénink a zrovna jsem chytla špatný autobus. Když nad tím tak přemýšlím, možná jsem vlastně měla štěstí, ten autobus před námi nebyl nabouraný zrovna málo.
Nechybí ani dialogy s řidičem. Já osobně jsem nikdy žádný problém s řidičem neměla, ale doufám, že právě tohodle už nikdy nepotkám. Byl to člověk s tak zvláštním humorem.. přesně s tím humorem za který bych lidem nejraději nafackovala.
Pak tu mám i jeden zvláštní sen z roku 2010, který ale nečtěte pokud se nechcete dozvědět, na co jsem tehdy před spaním myslela. :DD

Vymyslela jsem i pojem busová hibernace. Nikdo nevěděl o čem mluvím, dokavaď o tom nenapsal Daniel Hloušek ve svém článku "Jsou cestující méně šťastní lidé?". :)

Izraelci na Lipně

8. srpna 2013 v 22:59 | Couturiere. |  Diary
Nevím, jestli jsem vám už říkala, že jsem znova byla na Izraelcích, ale je to tak. :D Znova jsem neodolala seznámit se s cizinci. :D Tenhle ročník nebyl sice lepší, než ten předchozí... nevím čím to je.. mnou? :D Mým působením na ostatní? (úplně vypatlaná - moje ego doufá, že tomu tak neni :D) .. ale i tak to stálo za to!
Každopádně, ikdyž si mě ONI třeba tolik neoblíbili, já je ano!. Zvlášt Inbar a Bena. :) Úžasní lidé. :) Jsou určitě jedny z nejpozoruhodnějších lidí, které jsem kdy potkala. :) Inbar umí úžasně motivovat. V rodině si toho zažili celkem hodně. Má to co dočinění s válkou. A Ben? To je prostě blázínek. :) :D Sypamtická mi byla i Shelly, s kterou jsem se ale bohužel moc neseznámila. :/ :)
30km výšlap po Šumavě bych si klidně zopakovala. Ale co už nechci.. puchýře.. ty si neobjednávám, prosím.
Mrzí mě, že vám to nemůžu popsat nějak podrobněji, jelikož jsem tam byla jen 2 dny, ale s tím se (snad) smíříte. :)
Tady máte fotku mě a Bena! :)


V zádu je nápis.. "POZOR, státní hranice". :D Jen kdyby to někoho zajímalo :D

Fotky z Bulharska ( 19/07 - 30/07/13 )

2. srpna 2013 v 16:39 | Couturiere. |  Fotím..
Nejsou to fotky, které by jste čekali třeba od Zrzky, Metteorwi nebo lucieehr, ale alespoň něco. Snažila jsem se vybrat fotky, kterým může rozumět i někdo jiný, než já a naše rodinka. :D Na vkus blogu je jich celkem dost, ale co naděláme. :DD Hodně jsem i točila, takže do konce srpna (dlouhá doba?) by jste měli mít i video, které vám (snad) řekne víc. ;)

a omluvám se, za dočasný fail v menu :DDDDDDDDDDDDDDD


twitstamp.com