Prosinec 2013

Jak to chodí v lese na kopcích.

30. prosince 2013 v 0:25 | Couturiere. |  Diary
EZRIA! Prosím, ať jsou spolu -A :D


Vážení a drazí přátelé, nepřátelé a ignoranti. :D Jsem zpátky a stýskalo se mi po Vás! :)

,,Zpátky? Co? Kde si jako byla? Nic si neřekla! -_- "
,,Počkej si, dozvíš se. ;))"

Druhý den po Štědrém dni jsem, jako vždy, odjela k babičce a zůstala jsem tam až do soumraku.

,,Co?"

Zůstala jsem tam až do neděle, tedy do dneška. (vlastně včerejška, ale to je fuk :D)
Občas je fajn, jet si vyčistit hlavu, do přírody, daleko od všech. Daleko od všeho toho spěchání, daleko od dohledu ostatních, tak daleko, že se nemusíte bát ani nazí chodit! (Dobře, tohle jsem tam ještě nezkoušela. :D) Paráda. :) problém nastává, když už jste zase málo zaměstnaní, šahnete po telefonu a zjistíte, že je to vlastně všechno na prd, jelikož stavový řádek hlásí připojení E. (=ultra-ultra-ultrapomalé připojení)

Láska Nebeská, světýlka a sobíci :)

24. prosince 2013 v 0:31 | Couturiere. |  Diary

A-oj! :) Tak užíváte si vánoní atmosféru? Já ano. Konečně! Už vím, co mi celou tu dobu chybělo! Světýlka přece! Asi tak před hodinou jsem na to přišla a tak mě to naštvalo, že jsem je musela jít pověsit. :D Smetla jsem všechny pavouky kolem oken a dala se do toho. A? A Tadá! Veselý Vánoceeeeeeeee :) :D Pak jsem si sedla k televizi, pustila Lásku Nebeskou, vzala si přes sebe červenou vánoční deku se sobíkama a jelo se. :)

A víte co mě strašně mrzí? Že jsem dnes (vlastně včera), zrovna dnes naštvala trenéra. -_- A jen mojí pitomostí. Fakt krásný roloučení. :/ Ale co, od ledna se musím začít víc snažit (ikdyž mám někdy pocit, že už to nejde) :)
Teď jdu na kutě, zítra (dnes) budu konečně zdobit stromeček :3 a taky se budu snažit, abych KONEČNĚ viděla to zlaté prásátko. :))

VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2014! :) <3

Vánoční nákupy 2013 - pátek 13.

13. prosince 2013 v 21:43 | Couturiere. |  Diary
Olá. :)
Jak už víte z předminulého článku, dnes se měly konat vánoční nákupy. A také že konaly! :) Vzhledem k tomu, že byla (a je) stále zima jak na severní pólu, mlha, tma a krize, nebylo to tak boží jako minulý rok. Avšak zakončení v KFC nikdy nemá chybu.
Prvním úsekem jsme s kamarádkami určily obchodní centrum Mercury. I přesto, že jsem zde měla vytipované hned dva úlovky, nakonec jsem nepořídila ani jeden. Ach! Uklidňovalo mě ale, že jsem nebyla sama. ;D Vypadá to na chudé Vánoce.
Jedna z kamarádek, ta šťastnější, úlovek našla, jenže taška, kterou nám k tomu dali, byla opravdu příšerná a to znamenalo jediné. Vytáhnutí igelitky H&M a nacpání dárků do ní. Tenhle úkon nám trval asi 5 minut. :D Opravdu. Obrovskou hru Gormiti, do tak malé taštičky nacpete jen s velkou verbou a ještě nesmíte zapomenout na pevné nervy. Postupně se na nás začali lidé ukazovat a to byla první chvíle, kdy jsme se válely smíchy. :D

Další část - nákupní ulice Lannova třída. Tentokrát jsme nemířily do žádných obchodů s oblečením, nýbrž do míst, jakou jsou PKL nebo Madal Bal. V PKL, kde mají vždy všechno, ale nějakým záhadným způsbem si tam nikdy nic nekupíte, jsem konečně.. zase nic nekoupila. Jéžiš! Druhý obchod už byl na tom lépe a tam jsem pořídila dárek babičce. Je to jakási šperkovnička s andělíčkem nahoře. Myslím, že by se mohla líbit, je to babička. :)

Jamewtown - Úsvit

12. prosince 2013 v 22:35 | Couturiere. |  Hudba
Dobrý večer drahouši :D :).
Pamatujete si na Itcho Pčelára ze Superstar? Kdo by si ho nepamatoval. Taký handsome man! :D :)
Každopádně tenhle týpek, nehledě na to jak vypadá, má i kapelu a krásně zpívá. Kapelu Jamestown. Jejich playlist na bandzone bývá u mě doma slyšet velmi často. A nedávno se objevila na YT i písnička Úsvit, která mě naprosto dostala a proto se musám podělit. :) Here you are!


- Zítra nákupy. :)) <3 -

Vánoční dámská jízda

10. prosince 2013 v 21:08 | Couturiere. |  Diary
Ahoooj, čusan, názdárek! :D :)
Juchů! :D mám radost, že se mi teď daří, tu být častěji. :))

Už se zase těším na vánoční nákupy. Na naší jízdu. :D Myslím, že jsem vám o ní říkala už minulý rok, ale článek jsem bohužel nedohledala. :( Těším se, až půjdeme s holkama po městě, v ruce igelitky H&M, C&A a Marks & Spencer a předstírat, že jsme si draze nakoupily. :D Koupíme si diářek a akcičku zakončíme v KFC pořádným chickenem!. :3 :D Ach! už v pátek! A to jsem si ještě dnes vyhlídla kalhoty, takže udělám radost i sobě. :) Budu doufat, že se vytáhnou. Měly by! Všechny kalhoty mi to dělají a pak jsou mi velké. Tak tyhle mi snad budou akorát. :)

Mimochodem, zkrášluji si zeď. :) mělo by to vypadat nějak takto:


Mám to hotové tak z 10%, a jelikož nemám tiskárnu, ještě to hotové nebude. Ale ukážu vám začátek. :D :) (c.č.)


Čtu čtu čtu :D

7. prosince 2013 v 19:59 | Couturiere. |  Diary
Vidím, že za tu dobu, co jsem tu nebyla se blog.cz nezměnil. Pořád jsou tu problémy. Tentokrát se řeba nezobrazují nové články a objeví se až v archivu. -_-

Pic. :D
Vy my to nebudete věřit, zvlášť Maruška, ale já čtu. Ano, půjčila jsem si z knihovny knihy. Dokonce dvě. Uvidíme, co na to řeknu, když jsem je vybrala náhodně a když vezmu v potaz to, že jediné knihy, které mě kdy bavily, byly vždy o sexu, znásilnění a prostituci. :D (Ano, naživo jsem normální)
Dobře, přiznám, že jedna tahle kniha je součástí mé povinné četby a druhá má fakt pěkný název: :D ,,Deník jedné mrchy" od Suzanne Hawleyové. Nejvíce mě samozřejmě zaujal podtitulek: "Vedle Maggs vypadá i Bridget Jonesová jako upjatá stará panna." :D Říkám si, že to bude má odměna po povinné četbě (Paní Bovaryová - Gustav Flaubert). Z té mám zatím přečteno pouze pár stránek. Šestnáct. :D -_-

Věřili by jste, že ještě 3 dny a už je pouze 14 dní do Vánoc? Ach né! Co budu dělat? Nemám ani jeden dárek. :o Nejhorší je, že nemám ani za co, je koupit. Oká, něco by se našlo, jenže já mám tolik lidí na seznamu, že to vůbec nemůžu uplatit. Hádám, že zajdu do levných knih, PKL a Madal Balu. :D Né, dělám si srandu. :D
S kamarádkami ze třídy jsme se domluvily, že se na dárky letos vyprdnem. Ikdyž to není tak.. vánoční ( :( ), tak s tím odpadají starosti. Ikdyž jak nás znám, stejně si nějakou malou prkotinu darujem.

A jak jste na to s dárky vy? Máte už nakoupíno nebo máte také dohodu jako já? :)

The Civil Wars - The One That Got Away

5. prosince 2013 v 16:13 | Couturiere. |  Hudba
Čágos. Tenhle týden mě kamarádka přiměla, dívat se na seriál "Ravenswood". Od I. Marlene King. Stejně jako PLL, prý když už se dívám na krásky, že na tohle bych měla taky. Měla mi sice říct, že se na to nemám dívat sama v noci, ale i přesto jí musím poděkovat. :D Jelikož jsem závislá na dalším seriálu. -_-
A co se nestalo.. samozřejmě jsem závislá už i na písničce. Haha. Miluju, jak se v těhle seriálech hudba používá. :3 :D


twitstamp.com