Bordel v peřinách, bordel v hlavě

29. ledna 2014 v 22:54 | Couturiere. |  Diary

Dobrý den! :) :D
Víte, o čem se zrovna učíme ve škole? Fejetony.. fejetony? Miluju fejetony. :D Občas se tam totiž píše takovým zvláštním způsobem, trochu ironickým, trochu takovým, že to z vás dělá blba. A ach, miluju takový stly. Občas ho vlastně používám taky. ;D Napadlo mě, že bych si mohla i já zkusit napsat vlastni fejeton, jenže když zrovna chci vymyslet téma, nic mě nenapadá že.. a to se dá psát prakticky i teoreticky o všem! :D Dokonce i o odložených věcech na ulici, o slámě, kterou nemáte kam dát.. tak proč vlastně nenapsat o prstech, o nohách, nehtech..
Jo, teď jsem si dělala srandu :D Nehty by se jaksi nehodily. ;D

Musím se vám s něčím přiznat. A říká se mi to těžko.
Začínám přemýšlet o tom, proč co vlastně dělám. Proč nemám tolik času, proč jsem tady a ne tam, proč jsem mu to ještě neřekla. (Jsem jak malé dítě, jak se tak poslouchám :D) A jednou.. jednou (možná víckrát, dobře dost víckrát) jsem se dokonce přistihla při tom, jak přemýšlím nad koncem s atletikou.
Je to trochu "začarovaný kruh", chtěla bych skončit. Je mnoho důvodů proč: čas, kamarádi, osobní pocit. Jenže všechny tyhle důvody mluví nejen PROTI, - ale i PRO - atletiku. Čas strávený s kamarády a osobní pocit, že něco dělám a o něco se zajímám. :')
Když nemůžu usnout a napadne mě nějaká vážná situace, při které by mi lékař zakázal běhat, nebo dokonce celkově cvičit.. chce se mi bulet. Jo, dala bych to. Dala bych to bez sportu, ale prolila bych tolik slz (klišé malinko)! Ten pocit, že by mi něco chybělo. Jak už jsem říkala - pohyb, kamarádi, samotná věta: ,,nemůžu, mám trénink", nebo dokonce i trenér - můj i trenéři ostatních skupin..
Upřímně se bojím, že mi rupne v bedně a řeknu, že končím. V danou situaci mi to možná bude připadat skvělý, uvolňující a kdo ví co ještě, ale za nedlouho už to nebudu já. Už to nebude Domča Fošna. Bude to Někdo s dírou v srdíčku. S prázdnem..
Takže jestli o tomhle ještě někdy budu mluvit, prosím vymluvte mi to! Vážně. :D Maruš, ty mě klidně prašť pánvičkou, jestli ti to udělá radost :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemná Temnota Tajemná Temnota | E-mail | Web | 30. ledna 2014 v 1:39 | Reagovat

Jéminkote, ani nevím, co bych ti na to napsala. Určitě nekonči, nebudu mít koho obdivovat. A byla by to škoda.

2 L. L. | Web | 30. ledna 2014 v 16:13 | Reagovat

Já ti do toho nechci kecat. :) Já skončila s krasobruslením a vlastně dodnes toho strašně moc lituju, sem tam se proklínám, sem tam se mi chce brečet, nehledě na to co jsem si probrečela už dřív. :) Takže dvakrát měř, jednou řež. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

twitstamp.com